משלוח חינם בקנייה מעל 250 ש"ח | משלוחים עד 48 שעות באיזור החלוקה, ועד 72 שעות ולשאר חלקי הארץ | (מינימום הזמנה 150 ש"ח)

שאלות ותשובות

כל מיני שאלות ותשובות שחשבנו שמעניינות אתכם. יש לכם שאלות אחרות… לא מצאתם את התשובה לשאלה שאתם חייבים לשאול אותנו, אין בעיה!

שלחו לנו מייל ל-info@250-gram.com ואנחנו נענה בהקדם.

כמה מוצרים יש בכל חבילה?

כל חבילה מכילה כחמישה מוצרים המכילים כ- 250 גרם של כל אחד מהמוצרים. עם זאת יכול להיות שחבילות עתידיות ישתנו ויכילו יותר או פחות מוצרים וכמות אחרת של כל אחד ממוצרים אלו.

האם ניתן לערוך את החבילות?

עדיין לא. אבל זה לא שאנחנו לא רוצים, בקרוב מאוד נכניס גם את האפשרות לערוך את החבילות הקיימות ולהתאים חבילות אישיות.

כיצד עובד המשלוח?

באיזורי החלוקה שלנו ההזמנות אשר התקבלו עד השעה 12:00 בצהריים יסופקו לבית הלקוח באותו היום. בשאר האיזורים ההזמנות יסופקו לבית עד 48 שעות מרגע קבלת ההזמנה במשרדינו. כל החבילות מסופקות בין הימים א' – ה'. חבילות שהוזמנו בסוף השבוע, יסופקו תוך 48 שעות מיום ראשון שלאחר מכן.

באילו ימים נשלחות החבילות?

השליחויות נעשות בימים א' – ה' בין השעות 09:00 – 19:00

האם יש אפשרות להזמין מוצרים נוספים שלא נמצאים באתר?

אממממ…. לא.
אבל אנחנו עובדים במרץ להוסיף מוצרים נוספים כל הזמן על מנת להעשיר את החבילות שלנו ואת המלאי. מעוניינים בחבילות ספציפיות, צרו איתנו קשר ב- info@250-gram.com ואנחנו נעשה את המאמץ המירבי להוסיף אותו לחבילות שלנו.

האם אפשר לקנות מוצר בודד?

אממממ….. לא.

הרעיון של 250 גרם הוא לספק חבילות מוצרים מותאמות בדיוק לחווית צריכה שמתאימה לכם. בין אם אתם ספורטאים שמחפשים נישנושים אחרי אימון, טיילים שמחפשים חטיפים בריאים יותר לטיול הבא שלכם, או הורים שמאסו בחטיפים ורוצים לתת לילדיהם חטיפים אחרים.

כיצד עובד המנוי?

לקוחות 250 גרם יכולים להירשם כמנויים ולהזמין חבילות אשר יסופקו על ידינו אחת לשבוע או שבועיים. אנו נדאג לספק את החבילות עפ"י הבקשה שלכם, ולכם יש את הידיעה והביטחון שתקבלו מוצרים טריים, איכותיים וארוזים בדיוק בזמן שיתאימו לחווית הצריכה האישית שלכם.

מי מספק את החבילות?

כל המוצרים של 250 גרם נבחרים ונארזים בקפידה על ידי צוות החברה. המוצרים נבחרו בקפידה ממבחר ספקי הגרעינים, האגוזים והקטניות ברחבי ישראל.

האם אפשר להרכיב חבילה בהתאמה אישית?

כן, היכנסו לעמוד המוצרים שלנו וביחרו את המוצרים שאתם רוצים. אנחנו נארוז לכם ונשלח לכם את החבילה.

היי! איך אפשר לעזור?
x
לכל שאלה ניתן לשלוח לנו הודעה בצ'ט או בכתובת המייל info@250-gram.com
היי! איך אפשר לעזור?